KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13835465
nr 1383 5465
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Teckning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Signerad, daterad 1966. Motivet: 21x15cm, yttermått inklusive ram: 33x25cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:04:44
8/3 14:36:58
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg